Monika Wiligórska

Wychowawczyni - opiekunka grupy

Monika Wiligórska

Magister matematyki (UKSW), nauczyciel matematyki w szkole podstawowej i licealnej. Ukończyła studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego do pracy z dziećmi na każdym poziomie edukacyjnym. Spełnia się przede wszystkim podczas pracy ze starszą młodzieżą. 

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Pełni funkcję wychowawczyni - opiekunki grupy

W 2022 roku jedzie z nami na kolonię po raz pierwszy.

Monika Wiligórska - wychowawczyni, opiekunka grupy. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

„Pracę w szkole rozpoczęłam z dniem odebrania świadectwa maturalnego. Zaczynałam od pracy na świetlicy z młodszymi dziećmi, gdzie organizowałam zajęcia z origami a obecnie przygotowuje licealistów do egzaminu dojrzałości - matury. Poświęcam im ogromną ilość czasu. Nie tylko matematycznego :)

Wyjeżdżałam na wyjazdy jako wychowawca i wolontariusz. (obozy „Tygrysy” - pełne dwa tygodnie pod namiotami, zimowiska). Lubie współpracować z ludźmi, którzy kierują się bezinteresowną pomocą. Brałam czynny udział w różnych wolontariatach, byłam organizatorem Biegu Charytatywnego dla Maksa w 2019 w Ząbkach. W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas, pokonuje swoje rekordy w jeździe na rolkach, rysuje, maluje, tworze kreatywne karty pracy dla swoich uczniów. 

Praca w szkole pozwoliła mi tez odkryć zainteresowanie fotografią, co prawda aparatem telefonu ale sprawia mi to ogromną radość. W przyszłości planuje otworzyć własną szkołę.”