Obozy artystyczne - informacje ogólne

Kolonia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat

Kolonia artystyczna - wakacyjne spotkania ze sztuką

 

Wakacje Artystyczne to wyjątkowy obóz artystyczny (kolonia letnia) dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Zapraszamy wszystkie osoby, które lubią śpiewać, tańczyć, występować na scenie, fotografować, kręcić filmy, rysować, malować, lub po prostu twórczo spędzać czas. W programie kolonii znajdują się zajęcia artystyczne z aktorami, wokalistami, tancerzami, a także wycieczki, zabawy oraz mnóstwo niezwykłych atrakcji i niespodzianek!

Zobacz jak było w ubiegłych latach

 

W programie M.IN:

 • Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, fotograficzne, filmowe - szczegóły w opisach poszczególnych turnusów
 • Wycieczki w Tatry i okolice
 • Zajęcia z aktorami, tancerzami, wokalistami, kompozytorami, producentami muzycznymi
 • Mnóstwo ciekawych atrakcji!

Uczestnicy kolonii

 

Pracujemy w grupach, w zależności od wieku, umiejętności i entuzjazmu naszych uczestrników.

 • Osoby posiadające praktykę sceniczną będą miały możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalnych artystów i instruktorów, którzy podzielą się się własnym doświadczeniem estradowym i studyjnym.
 • Osoby, które nie miały nigdy okazji spróbować swoich sił na scenie, wezmą udział w zajęciach pobudzających kreatywność i wrażliwość, być może odkryją w sobie duszę artysty a nawet znajdą pomysł na własną przyszłość.
 • Wszyscy uczestnicy kolonii będą mieli możliwość rozwinięcia wielu wartościowych umiejętności wpływających na wyższe poczucie własnej wartości, łatwiejsze radzenie sobie z zadaniami szkolnymi oraz problemami dnia codziennego.

Zobacz zdjęcia z wszystkich wyjazdów

Warsztaty artystyczne

 

Każdy z uczestników, bez względu na doświadczenie, będzie miał szansę na udział w fascynujących zajęciach aktorskich, wokalnych, tanecznych oraz innych warsztatach artystycznych. Dodatkowo pracować będziemy również nad interpretacją utworów, plastyką ruchu, a także nad pewnością siebie i kreowaniem własnego wizerunku.

Ponadto każdy będzie mógł poprawić swoją dykcję oraz nauczyć się zasad dobrej autoprezentacji. Osoby o większym doświadczeniu będą doskonalić swoje umiejętności wokalne i sceniczne, zapoznają się także z podstawami pracy studyjnej.

Rekreacja i wypoczynek

 

Uzupełnieniem zajęć artystycznych będą liczne zabawy i zajęcia rekreacyjne, oraz wycieczki do najatrakcyjniejszych zakątków w okolicy.

W ubiegłych latach zobaczyliśmy m.in. Morskie Oko, Czarny Staw pod Rysami, Sarnią Skałę, Dolinę Kościeliską, Dolinę Chochołowską, Jaskinię Mroźną, Jaskinię Mylną, Zakopane i wiele innych pięknych miejsc. Dokąd pójdziemy w tym roku? To zależy m.in. od pogody i od możliwości naszych uczestników. Być może w tym roku będzie to np. Dolina Pięciu Stawów Polskich?

Kadra pedagogiczna i opiekunowie serdecznie zapraszają!

 

Poznaj naszą kadrę

Wakacje Artystyczne 2023 - obóz artystyczny (8-18 lat*) - XIV edycja!

 • Turnus I: 25 cze. - 8 lip. 2023 r.14 dni
 • Turnus II: 9-22 lipca 2023 r.14 dni
 • Turnus III: 23 lip. - 5 sie. 2023 r.14 dni
 • Turnus IV: 6-19 sierpnia 2023 r.14 dni
 • Bonus Turnus V: 23 lip. - 5 sie. 2023 r.14 dni

Turnusy trwają 14 dni od niedzieli do soboty. Informacje o programie imprezy, warsztatach artystycznych, instruktorach i opłatach będą podane pod koniec roku w opisie każdego turnusu.

* Jeżeli masz ukończone rocznikowo 18-19 lat, wciąż możesz pojechać na nasze flagowe 14 dniowe Wakacje Artystyczne. Musisz jednak uzyskać zgodę organizatora i zaakceptować regulamin kolonii.

Dorosłe Wakacje Artystystyczne 2023 (18+ lat) - II edycja:

 • Turnus I: 16-22 lipca 2023 r.7dni
 • Turnus II: 6-12 sierpnia 2023 r.7dni
 • Turnus III: 13-19 sierpnia 2023 r.7dni

Turnusy trwają 7 dni od niedzieli do soboty. Informacje o programie imprezy, warsztatach artystycznych, instruktorach i opłatach będą podane pod koniec roku w opisie każdego turnusu.

Dla kogo? Dla każdego! Możesz, ale nie musisz mieć doświaczenia scenicznego, liczą się przede wszystkim chęci. Dzielimy się na grupy, a instruktorzy dostosowują zajęcia do możliwości i umiejętności każdej grupy. Więcej informacji

* Jeżeli masz ukończone rocznikowo 18-19 lat, wciąż możesz pojechać na nasze flagowe 14 dniowe Wakacje Artystyczne. Musisz jednak uzyskać zgodę organizatora i zaakceptować regulamin kolonii.