Organizator

Kilka słów o tym, kim jesteśmy

Kilka słów o nas

 

Beata KurdaPomysłodawcą i organizatorem obozów „Wakacje Artystyczne” i warsztatów „Dorosłe Wakacje Artystyczne” jest Beata Kurda - aktorka, wokalistka i pedagog.

Beata, której pasją jest praca edukacyjna i artystyczna z dziećmi i młodzieżą, odpowiada za kształt merytoryczny i poziom artystyczny obozów. Swoją wiedzę opiera na wykształceniu (studia pedagogiczne i aktorskie), oraz wieloletniemu doświadczeniu artystycznemu i pracy scenicznej.

Organizator obozów „Wakacje Artystyczne” i „Dorosłe Wakacje Artystyczne”:

Beata Kurda 
Studio Edukacji Pozaszkolnej i Artystycznej „ART Drama”

ul. Świerkowa 3A/3
05-091 Ząbki

NIP: 882-187-30-35

 

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego
pod numerem 1777.

Adres do doręczeń - przesyłki dostarczane przez Pocztę Polską:

Beata Kurda „ART DRAMA”
ul. Szwoleżerów 129
05-098 Ząbki 2
Skrytka pocztowa 84

 

Przesyłki kurierskie prosimy kierować wyłącznie na adres siedziby organizatora:

Beata Kurda
ul. Świerkowa 3a/3
05-091 Ząbki

 

„Wakacje Artystyczne” - kilka słów...

Inicjatywa Wakacji Artystycznych powstała w 2009 roku z potrzeby zapewnienia dzieciom i młodzieży miejsca, w którym będą miały możliwość odkryć siebie, rozwinąć swoje umiejętności artystyczne, pracować z profesjonalną kadrą, poznać ciekawych rówieśników z całej polski. „Wakacje Artystyczne” współpracują wyłacznie z wykwalifikowaną, sprawdzoną, godną zaufania i odpowiedzialną kadrą.

Dobór instruktorów i wychowawców jest dla nas niezwykle ważny, dlatego żadna osoba pracująca z dziećmi nie jest osobą przypadkową.  Cenimy sobie takie cechy jak: odpowiedzialność, kultura osobista, uczciwość, wrażliwość, empatię, życzliwość, cierpliwość, sumienność, pracowitość, kreatywność, zaradność, umiejętności komunikacyjne - podejście do dzieci i młodzieży, umiejętności przewidywania.

 

Kontakt z organizatorem

 

Dowiedz się więcej:

Beata Kurda Kadra Wakacji Artystycznych