Obozy artystyczne - informacje ogólne

Kolonia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat

Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne i inne - dla każdego dziecka!

WAŻNE: Bony turystyczne akceptujemy do 31 marca 2023 roku.

Kolonia artystyczna - dwutygodniowe wakacyjne spotkania ze sztuką

 

Wakacje Artystyczne to wyjątkowy obóz artystyczny (kolonia letnia) dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Zapraszamy wszystkie osoby, które lubią śpiewać, tańczyć, występować na scenie, fotografować, kręcić filmy, rysować, malować, lub po prostu twórczo spędzać czas. W programie kolonii znajdują się zajęcia artystyczne z aktorami, wokalistami, tancerzami, a także wycieczki, zabawy oraz mnóstwo niezwykłych atrakcji i niespodzianek!

Zobacz jak było w ubiegłych latach

 

W programie M.IN:

  • Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, fotograficzne, filmowe - szczegóły w opisach poszczególnych turnusów
  • Wycieczki w Tatry i okolice
  • Zajęcia z aktorami, tancerzami, wokalistami, kompozytorami, producentami muzycznymi
  • Mnóstwo ciekawych atrakcji!

Uczestnicy kolonii

 

Pracujemy w grupach, w zależności od wieku, umiejętności i entuzjazmu naszych uczestrników.

  • Osoby posiadające praktykę sceniczną będą miały możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalnych artystów i instruktorów, którzy podzielą się się własnym doświadczeniem estradowym i studyjnym.
  • Osoby, które nie miały nigdy okazji spróbować swoich sił na scenie, wezmą udział w zajęciach pobudzających kreatywność i wrażliwość, być może odkryją w sobie duszę artysty a nawet znajdą pomysł na własną przyszłość.
  • Wszyscy uczestnicy kolonii będą mieli możliwość rozwinięcia wielu wartościowych umiejętności wpływających na wyższe poczucie własnej wartości, łatwiejsze radzenie sobie z zadaniami szkolnymi oraz problemami dnia codziennego.

Zobacz zdjęcia z wszystkich wyjazdów

Warsztaty artystyczne

 

Każdy z uczestników, bez względu na doświadczenie, będzie miał szansę na udział w fascynujących zajęciach aktorskich, wokalnych, tanecznych oraz innych warsztatach artystycznych. Dodatkowo pracować będziemy również nad interpretacją utworów, plastyką ruchu, a także nad pewnością siebie i kreowaniem własnego wizerunku.

Ponadto każdy będzie mógł poprawić swoją dykcję oraz nauczyć się zasad dobrej autoprezentacji. Osoby o większym doświadczeniu będą doskonalić swoje umiejętności wokalne i sceniczne, zapoznają się także z podstawami pracy studyjnej.

Rekreacja i wypoczynek

 

Uzupełnieniem zajęć artystycznych będą liczne zabawy i zajęcia rekreacyjne, oraz wycieczki do najatrakcyjniejszych zakątków w okolicy.

W ubiegłych latach zobaczyliśmy m.in. Morskie Oko, Czarny Staw pod Rysami, Sarnią Skałę, Dolinę Kościeliską, Dolinę Chochołowską, Jaskinię Mroźną, Jaskinię Mylną, Zakopane i wiele innych pięknych miejsc. Dokąd pójdziemy w tym roku? To zależy m.in. od pogody i od możliwości naszych uczestników. Być może w tym roku będzie to np. Dolina Pięciu Stawów Polskich?

Kadra pedagogiczna i opiekunowie serdecznie zapraszają!

 

Poznaj naszą kadrę

Wakacje Artystyczne 2023 - obóz artystyczny (8-18 lat*) - XV edycja!

Turnusy trwają 14 dni od niedzieli do soboty. Informacje o programie kolonii, warsztatach artystycznych, instruktorach i koszcie uczestnictwa podane są w opisie każdego turnusu.

* Jeżeli masz ukończone rocznikowo 18-19 lat, wciąż możesz pojechać na nasze flagowe 14 dniowe Wakacje Artystyczne. Musisz jednak uzyskać zgodę organizatora i zaakceptować regulamin kolonii.

Dorosłe Wakacje Artystystyczne 2023 (18+ lat) - II edycja:

Turnusy trwają 7 dni od niedzieli do soboty. Informacje o programie imprezy, warsztatach artystycznych, instruktorach i koszcie uczestnictwa podane są w opisie każdego turnusu.

Dla kogo? Dla każdego! Możesz, ale nie musisz mieć doświaczenia scenicznego, liczą się przede wszystkim chęci. Dzielimy się na grupy, a instruktorzy dostosowują zajęcia do możliwości i umiejętności każdej grupy. Więcej informacji

* Jeżeli masz ukończone rocznikowo 18-19 lat, wciąż możesz pojechać na nasze flagowe 14 dniowe Wakacje Artystyczne. Musisz jednak uzyskać zgodę organizatora i zaakceptować regulamin kolonii.