Organizator / kontakt

Na skróty: tel. 693-421-981 lub 601-358-583

Organizator - kilka słów...

Organizatorem obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży„Wakacje Artystyczne” oraz warsztatów dla osób pełnoletnich „Dorosłe Wakacje Artystyczne” jest:

Beata Kurda Studio Edukacji Pozaszkolnej i Artystycznej „ART DRAMA”

NIP: 8821873035
REGON: 142181678

Beata Kurda - pomysłodawczyni kolonii i warsztatów, aktorka, wokalistka i pedagog, której pasją jest praca edukacyjna i artystyczna z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Odpowiada za kształt merytoryczny i poziom artystyczny obozów. Swoją wiedzę opiera na wykształceniu (studia pedagogiczne i aktorskie), oraz wieloletniemu doświadczeniu artystycznemu i pracy scenicznej.

„Wakacje Artystyczne” organizujemy nieprzerwanie od 2009 roku. Informacje o programie warsztatów, instruktorach, wychowawcach, miejscu zakwaterowania, kosztach uczestnictwa i promocjach podane są w opisach poszczególnych turnusów. Informacje te pojawiają się w momencie uruchomienia zapisów na dany rok.

Beata Kurda - organizatorka

Organizator jest wpisany do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1777. Status każdego organizatora można zweryfikować na stronie Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. 

Wszystkie nasze kolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty, dlatego można ubiegać się o dofinansowanie z zakładu pracy lub urzędu na wyjazd dziecka.

Wystawiamy faktury VAT, a dla uczestników warsztatów dla dorosłych również zaświadczenia o uczestnictwie w warsztatach.


Nr konta do wpłat:

Nest Bank - 20 1870 1045 2078 1022 6695 0003


Kontakt telefoniczny:

tel. (+48) 693-421-981 (Beata Kurda)
tel. (+48) 601-358-583 (Wojciech Potaczek)

 

Pytania, uwagi oraz ważne informacje można również wysyłać kierując korespondencję e-mail na adres organizator(@)wakacje-artystyczne.pl, lub wypełniając poniższy formularz kontaktowy:

Czekaj...

Adres do korespondencji:

(wyłącznie przesyłki doręczane przez Pocztę Polską)

Beata Kurda „ART DRAMA”
ul. Szwoleżerów 129
05-098 Ząbki 2
Skrytka pocztowa 84

adres do doręczeń kurierskich: 

(siedziba firmy)

Beata Kurda „ART DRAMA”
ul. Świerkowa 3a/3
05-091 Ząbki k. Warszawy

„Wakacje Artystyczne” - kilka słów...

Inicjatywa Wakacji Artystycznych powstała w 2009 roku z potrzeby zapewnienia dzieciom i młodzieży miejsca, w którym będą miały możliwość odkryć siebie, rozwinąć swoje umiejętności artystyczne, pracować z profesjonalną kadrą, poznać ciekawych rówieśników z całej polski. „Wakacje Artystyczne” współpracują wyłącznie z wykwalifikowaną, sprawdzoną, godną zaufania i odpowiedzialną kadrą.

Dobór instruktorów i wychowawców jest dla nas niezwykle ważny, dlatego żadna osoba pracująca z dziećmi nie jest osobą przypadkową.  Cenimy sobie takie cechy jak: odpowiedzialność, kultura osobista, uczciwość, wrażliwość, empatia, życzliwość, cierpliwość, sumienność, pracowitość, kreatywność, zaradność, umiejętności komunikacyjne - podejście do dzieci i młodzieży, umiejętności przewidywania.