Organizator

Kilka słów o tym, kim jesteśmy

Kilka słów o nas

 

Beata KurdaPomysłodawcą i organizatorem kolonii Wakacje Artystyczne jest pedagog, aktorka i wokalistka Beata Kurda, a w organizacji i zarządzaniu kolonią, od wielu lat wspiera ją Jej brat Radosław Kurda.

Beata, której pasją jest praca edukacyjna i artystyczna z dziećmi i młodzieżą, odpowiada za kształt merytoryczny i poziom artystyczny kolonii. Swoją wiedzę opiera na wykształceniu (studia pedagogiczne i aktorskie), oraz wieloletniemu doświadczeniu artystycznemu i pracy scenicznej. 

Radosław zajmuje się sprawami organizacyjnymi, formalnymi i technicznymi, a także pełni funkcję wychowawcy kolonijnego, którego dzieci wprost uwielbiają :-)

Podmiotami wykonawczymi kolonii „Wakacje Artystyczne” są:

Beata Kurda 
Studio Edukacji Pozaszkolnej i Artystycznej ART Drama

ul. Świerkowa 3A/3
05-091 Ząbki

NIP: 882-187-30-35

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1777.

Radosław Kurda
Wakacje Artystyczne

ul. Szewska 9/5A
58-260 Bielawa

NIP: 882-179-94-97

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego pod numerem: 746

Adres do korespondencji:

Beata Kurda „ART DRAMA”
ul. Szwoleżerów 129
05-098 Ząbki 2
Skrytka pocztowa 84

Kolonia „Wakacje Artystyczne”

Inicjatywa Wakacji Artystycznych powstała w 2009 roku z potrzeby zapewnienia dzieciom i młodzieży miejsca, w którym będą miały możliwość odkryć siebie, rozwinąć swoje umiejętności artystyczne, pracować z profesjonalną kadrą, poznać ciekawych rówieśników z całej polski. „Wakacje Artystyczne” współpracują wyłacznie z wykwalifikowaną, sprawdzoną, godną zaufania i odpowiedzialną kadrą.

Dobór instruktorów i wychowawców jest dla nas niezwykle ważny, dlatego żadna osoba pracująca z dziećmi nie jest osobą przypadkową.  Cenimy sobie takie cechy jak: odpowiedzialność, kultura osobista, uczciwość, wrażliwość, empatię, życzliwość, cierpliwość, sumienność, pracowitość, kreatywność, zaradność, umiejętności komunikacyjne - podejście do dzieci i młodzieży, umiejętności przewidywania.

 

Kontakt z organizatorem

 

Dowiedz się więcej:

Beata Kurda Radosław Kurda  Kadra Wakacji Artystycznych