Turystyka i rekreacja

Wakacje artystyczne to nie tylko praca.

Na uczestników naszych wakacji czeka wiele różnych atrakcji, dzięki którym będą mogli miło i aktywnie spędzić czas wolny.

Wycieczki górskie i spacery

Polskie Tatry to niezwykłe góry, których piękno w całej okazałości można podziwiać spacerując po Tatrzańskim Parku Narodowym i jego okolicach. Wycieczki, które zaplanowaliśmy, pozwolą w pełni poczuć klimat najwyższych polskich gór. Będziemy mogli delektować się pięknem tatrzańskich dolin i szczytów, zapachem górskiego powietrza, odgłosami tatrzańskiej przyrody, jak również góralską kulturą, sztuką i architekturą Podhala.

Planujemy jedną całodniową wycieczkę w góry(jeśli pogoda nie będzie przeszkodą) oraz wycieczkę do Zakopanego i spacery po okolicy, m.in. na Gubałówkę. Podczas wycieczek na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego będziemy pod opieką licencjonowanego Przewodnika Tatrzańskiego.

Gry i zabawy

Na uczestników wakacji artystycznych czeka wiele gier i zabaw takich jak: „Olimpiada", „Podchody", „Kalambury", wieczorne występy wokalne uczestników i wiele innych. Będziemy również korzystać z dostępnego na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego szałasu i grilla. Jesteśmy przygotowani na każdą pogodę!

Atrakcje regionalne

Podczas pobytu w Tatrach postaramy się przybliżyć naszym uczestnikom tradycję i kulturę góralską. Przespacerujemy się też nieopodal rodzinnego domu naszego mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich - Kamila Stocha ;-)

Wakacje Artystyczne 2023 - obóz artystyczny (8-18 lat*) - XV edycja!

Turnusy trwają 14 dni od niedzieli do soboty. Informacje o programie kolonii, warsztatach artystycznych, instruktorach i koszcie uczestnictwa podane są w opisie każdego turnusu.

* Jeżeli masz ukończone rocznikowo 18-19 lat, wciąż możesz pojechać na nasze flagowe 14 dniowe Wakacje Artystyczne. Musisz jednak uzyskać zgodę organizatora i zaakceptować regulamin kolonii.

Dorosłe Wakacje Artystystyczne 2023 (18+ lat) - II edycja:

Turnusy trwają 7 dni od niedzieli do soboty. Informacje o programie imprezy, warsztatach artystycznych, instruktorach i koszcie uczestnictwa podane są w opisie każdego turnusu.

Dla kogo? Dla każdego! Możesz, ale nie musisz mieć doświaczenia scenicznego, liczą się przede wszystkim chęci. Dzielimy się na grupy, a instruktorzy dostosowują zajęcia do możliwości i umiejętności każdej grupy. Więcej informacji

* Jeżeli masz ukończone rocznikowo 18-19 lat, wciąż możesz pojechać na nasze flagowe 14 dniowe Wakacje Artystyczne. Musisz jednak uzyskać zgodę organizatora i zaakceptować regulamin kolonii.