Turystyka i rekreacja

Wakacje artystyczne to nie tylko praca.

Na uczestników naszych wakacji czeka wiele różnych atrakcji, dzięki którym będą mogli miło i aktywnie spędzić czas wolny.

Wycieczki górskie i spacery

Polskie Tatry to niezwykłe góry, których piękno w całej okazałości można podziwiać spacerując po Tatrzańskim Parku Narodowym i jego okolicach. Wycieczki, które zaplanowaliśmy, pozwolą w pełni poczuć klimat najwyższych polskich gór. Będziemy mogli delektować się pięknem tatrzańskich dolin i szczytów, zapachem górskiego powietrza, odgłosami tatrzańskiej przyrody, jak również góralską kulturą, sztuką i architekturą Podhala.

Podczas wycieczek na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego jestesmy zawsze pod opieką licencjonowanego Przewodnika Tatrzańskiego. 

Planujemy co najmniej jedną całodniową wycieczkę w góry (jeśli pogoda nie będzie przeszkodą) lub wycieczkę do Zakopanego, a także spacery po okolicy, np. na Gubałówkę. Na co dzień spędzamy czas na świeżym powietrzu w okolicach naszych ośrodków wypoczynkowych w Zębie koło Zakopanego.

W ubiegłych latach odwiedziliśmy m.in. Morskie Oko i Czarny Staw pod Rysami, Dolinę Gąsienicową i Czarny Staw Gąsienicowy, Dolinę Pięciu Stawów Polskich, Sarnią Skałę, Gęsią Szyję, Dolinę Kościeliską, Jaskinię Mroźną, Jaskinię Mylną, Dolinę Chochołowską, Grzesia, Zakopane i wiele innych pięknych miejsc. Dokąd pójdziemy w tym roku? To zależy m.in. od pogody i od możliwości naszych uczestników.

Gry i zabawy

Na uczestników wakacji artystycznych czeka wiele gier i zabaw takich jak: „Olimpiada", „Podchody", „Kalambury", wieczorne występy wokalne uczestników i wiele innych. Będziemy również korzystać z dostępnego na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego szałasu i grilla. Jesteśmy przygotowani na każdą pogodę!

Atrakcje regionalne

Podczas pobytu w Tatrach postaramy się przybliżyć naszym uczestnikom tradycję i kulturę góralską. Przespacerujemy się też nieopodal rodzinnego domu naszego mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich - Kamila Stocha ;-)

NAJBLIŻSZE TURNUSY:

Turnus I: 23 czerwca - 6 lipca 2024 r.

Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, fotograficzne 

Warsztaty wokalneWarsztaty teatralneWarsztaty taneczneWarsztaty fotograficzne

Szczegóły turnusu I

Turnus II: 7 lipca - 20 lipca 2024 r.

Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, musicalowe 

Warsztaty wokalneWarsztaty teatralneWarsztaty taneczneWarsztaty musiaclowe

Szczegóły turnusu II

Turnus III: 21 lipca - 3 sierpnia 2024 r.

Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, improwizacja teatralna 

Warsztaty wokalneWarsztaty teatralneWarsztaty taneczneImprowizacja teatralna

Szczegóły turnusu III

Turnus IV: 4 sierpnia - 17 sierpnia 2024 r.

Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, musicalowe 

Warsztaty wokalneWarsztaty teatralneWarsztaty taneczneWarsztaty musicalowe

Szczegóły turnusu IV

Turnus V: 21 lipca - 3 sierpnia 2024 r.

Warsztaty plastyczne, dubbingowe, storytelling (kreatywne pisanie) 

Warsztaty plastyczneWarsztaty dubbingoweStorytelling (kreatywne pisanie)

Szczegóły turnusu V