Beata Kurda

Organizator, dyrektor kolonii

Beata Kurda

 

Pedagog, wokalistka, aktorka. Prowadzi warsztaty wokalne w Miejskich Ośrodkach Kultury w Ząbkach i w Markach. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi w całym kraju, prowadząc warsztaty dykcyjne, teatralne i wokalno–aktorskie.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie oraz Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Studiowała też logopedię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Pracowała w przedszkolu jako nauczycielka. Organizator kolonii.

 

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Pełni funkcję dyrektora kolonii
  • Prowadzi warsztaty z dykcji, artykulacji i poprawnej wymowy
  • Prowadzi warsztaty wokalne i teatralne

Na kolonię jeździ oczywiście od początku, czyli od 2009 roku. 

Beata Kurda - organizator, kierownik kolonii, instruktor warsztatów teatralnych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Laureatka wielu konkursów wokalnych i tanecznych w kraju i za granicą. Występowała m. in. u boku Kayah i K. Kolbergera w musicalu „Bajlandia”. Śpiewała w wielu prestiżowych koncertach m.in. w Berlinie i w Bellaria Igea Marina (Włochy). Śpiewa także w OPOLE GOSPEL CHOIR, z którym wielokrotnie wspomagała wokalnie m.in. gwiazdy Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu oraz Festiwalu TOP Trendy w  Sopocie. Wraz z zespołem SOUL CITY brała udział w II edycji programu „X-Factor”.