Gieorgij Puchalski

Instruktor warsztatów tanecznych

Gieorgij Puchalski

Tancerz i choreograf. Od 18 lat prowadzi warsztaty oraz zajęcia, pracuje nad ruchem z profesjonalistami, oraz z zupełnie początkującymi.

Z teatru musicalowego poprzez jazz, balet, taniec uliczny, estradę, modern, taniec współczesny, teatr tańca, ruch efektywny, największe opery, z wieloletnim doświadczeniem, Gieorgij rozwinął bogatą i wyrafinowaną ekspresję oraz muzykalność.

Na Dorosłych Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi warsztaty taneczne

W 2023 roku jedzie z nami na warsztaty po raz pierwszy.

Gieorgij Puchalski - instruktor warsztatów tanecznych. Obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Jego pierwszy kontakt z teatrem był już w wieku 14 lat, gdy jako najmłodszy tancerz, regularnie występował w 8 różnych musicalach i produkcjach Teatru Studio Buffo w Warszawie, a w 2006 zatańczył w premierze opery  ‘Ca Ira’ Roger’a Waters’a. Jako stypendialista kontynuował taniec i naukę w Anglii, gdzie ukończył ‘St Bedes School’ z dyplomem z tańca i reżyserii filmu. 

W 2008 był czołowym finalistą drugiej polskiej edycji “You Can Dance”. Po czym kontynuował naukę w Holenderskim “CODart Dance Conservatory’ i ‘The Performing Arts Research and Training Studios’ (P.A.R.T.S.) w Brukseli. 

W 2012 Gieorgij dołączył do kolektywu fizycznego teatru tańca ‘T.r.a.s.h.’ w Holandii gdzie występował i współtworzył 3 sezony. Paralelnie w 2013 dołączył do “Het Internationaal Danstheater” i ‘De Dansers’.

W 2014 zaczynał współpracę z reżyserem Christof Loy, jako aktor, tancerz i asystujący choreograf, podążając za produkcjami w Deutsche Oper Berlin, Zurich Opera House, Theater An Der Wien i Dutch National Opera and Ballet Jako tancerz gościł również, kilkakrotnie na deskach teatru Bielefeld Opera.

Jako tancerz współpracował z Teatrem ‘Pieśni Kozła’, ‘Teatrem Wielkim’ w Warszawie, teatrem tańca ‘Zawirowania’. Jest wspótworcą nieformalnego kolektywu ‘United Limbs’, współpracuje na planach teledysków, reklam oraz koncertów. Jest twórcą choreografi, muzyki oraz aspektów visualnych. 

Sezon 2023 zaczął od premiery Marty Ziółek “Wolne Ciała”  w teatrze im. Stefana Żeromskiego, oraz sola Aleksandry Muszyński Bożek - 'Tymczasowe Nośniki Krajobrazu' jako część 'Krakowskiego Festiwalu Tańca'.

Stworzył choreografie do 'Turn of The Srew' dla Polskiej Opery Królewskiej oraz współtworzy widowisko muzyczne 'Depesze'

W opisach turnusów znajdą Państwo informacje kto, kiedy i jakie warsztaty prowadzi: