Jakub Werel

Instruktor warsztatów tanecznych

Jakub Werel

 

Tancerz, choreograf, aktor i wokalista musicalowy. Jako tancerz Szkolił się w największych szkołach na świecie m.in. w Broadway Dance Centre, Pineapple i 68 w Londynie.

 

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi zajęcia taneczne

Był z nami na koloni w 2019 roku.

Jakub Werel - instruktor warsztatów tanecznych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Studiował wokalistykę, specjalność musical na wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Występował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Muzycznego w Łodzi i Palladium w Warszawie w musicalu „Fame”. Pracował na scenie z takimi gwiazdami jak: Kayah, Alexis Jordan, Ania Wyszkoni, Sound and Grace, Sabina Jeszka, Cleo i wiele innych.

Jako tancerz szkolił się u najlepszych w branży m.in. Dana Foglia, Brian Puspos, Tony Tzar, Sheryl Murakami, Wesley Messias.  Odbył intensywny program „Hip Hop Dance Conservatory” i wystąpił gościnnie w showcasie tanecznym „My Ghetto Pop Life” w reżyseri Safi Thomas w Coloombia University w Nowym Jorku.

Na warsztatach w Lizbonie Jakub został wyróżniony przez ikonę choreografii i performance Laure Ann Gibson co dało mu przepustkę do popularnego show You Can Dance 4, w którym jako jedyny w historii programu zmierzył się ze stylem Waacking. Mogliście go również zobaczyć w drugiej edycji programu X Factor Polska. Miał również swój debiut aktorski w filmie Bollywood „Vijay 61” Sony Music India.

Jakub prowadził swoje lekcje w Londynie, Paryżu i Brazylii oraz co roku liczne warsztaty artystyczne w Polsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.  Warsztaty z Jakubem to zajęcia dla wszystkich, którzy chcą poznać rozmaite style tańca, ukształtować płynność ruchów i poprawić koordynację i wydolność organizmu.

 

W opisach turnusów znajdą Państwo informacje kto, kiedy i jakie warsztaty prowadzi: