Judyta Nowak-Labuń

Instruktorka warsztatów wokalnych

Judyta Nowak-Labuń

Absolwentka Szkoły Muzycznej II-go stopnia im.Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalnym w klasie piosenki oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Psychopedagogika Kreatywności oraz podyplomowo SGH na kierunku Menedżer Kultury. 

Laureatka konkursów wokalnych, zdobywczyni nagrody Przewodniczącej Jury w ogólnopolskim konkursie na interpretację piosenki „Pamiętajmy o Osieckiej”.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi warsztaty wokalne

Judyta jeździ z nami na kolonię od 2022 roku.

Judyta Nowak-Labuń - instruktor warsztatów wokalnych. Obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Judyta Nowak-Labuń jest solistka w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele koncertów na scenach polskich i zagranicznych. Autorka tekstów piosenek, między innymi na płyty Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Wygraj Sukces”. Nauczycielka śpiewu prowadząca warsztaty wokalne, nagrywa piosenki do audiobooków, między innymi do polskiej wersji „Charlie i fabryka czekolady”.

Współpracuje z wieloma orkiestrami. Wraz z jazzową Tomasz Bielski Jazz Orchestra występowała miedzy innymi w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Z orkiestrą Bohdana Jarmołowicza występowała na deskach Filharmonii Bydgoskiej. Współautorka części kompozycji w programie „W rytmie Wisły”, stworzonym dla Orkiestry Reprezentacyjnej SGGW i wykonywanym podczas obchodów Roku Wisły.

Ma na swoim koncie nagranie debiutanckiej płyty z sandomierskim zespołem Hambawenah pt. „Turururu”, premierowych piosenek do koncertu „W rytmie Wisły” z Orkiestrą Reprezentacyjną SGGW, płyt okolicznościowych RZAWP w tym ostatniej „Kocham wolność” Orkiestry Koncertowej RZAWP, gdzie zaśpiewała u boku takich artystów jak Kuba Badach, Janusz Szrom czy Katarzyna Moś. Towarzyszyła Orkiestrze SGGW i Rebel Babel Ensamble na największej imprezie „Warszawskie wianki”. W 2021 roku wykonała i nagrała na potrzeby telewizji zwycięski utwór w konkursie „Pożegnanie Katyńczyka” w konkursie „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”. W 2021 roku uhonorowana przez Ministra Obrony Narodowej Brązowym medalem „Siły Zbrojne w służbie ojczyzny”. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch wspaniałych synów Jeremiego i Fryderyka.