Kaja Mianowana

Instruktorka warsztatów wokalnych

Kaja Mianowana

Wokalistka i aktorka musicalowa, pedagog. Wykładowczyni stylistyki musicalowej i emisji głosu na kierunku MUSICAL na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski tej samej uczelni oraz studiowała na Austriackim Uniwersytecie Muzycznym w Graz. Od 13 lat prowadzi aktywne życie artystyczne.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi warsztaty wokalne

W 2022 roku była z nami na kolonię po raz pierwszy.

 

Zobacz także:

Kaja Mianowana - instruktorka warsztatów wokalnych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Zagrała główne role w spektaklach: „Upiór w Operze”, „Les Miserables”, „Koty”, „Piloci” (Teatr Muzyczny ROMA, „Miss Saigon” (Teatr Muzyczny w Łodzi), „Notre Dame de Paris” (Teatr Muzyczny im. D. Baduszkowej w Gdyni), „Apocrypha” (Teatr Pieśń Kozła we Wrocławiu) „Love Story” (Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku), „Once” (Teatr Muzyczny w Toruniu). Zwyciężczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German w Moskwie.

Poza życiem teatralnym śpiewa pieśni sefardyjskie i muzykę etniczną. Współpracuje z kompozytorami muzyki filmowej oraz jest wokalistką zespołu MelluSya, z którym wydała debiutancki album "z serca” w 2020 r. Interesuje się psychologią. Podczas pracy z wokalistami kieruje się holistycznym podejściem do nauki śpiewu, szukając indywidualnej drogi do rozwoju każdego rodzaju głosu. 

W opisach turnusów znajdą Państwo informacje kto, kiedy i jakie warsztaty prowadzi: