Maciej Pawlak

Instruktor warsztatów wokalnych

Maciej Pawlak

Aktor i wokalista musicalowy, obecnie związany najsilniej z warszawskimi scenami – występuje m.in. w Teatrze Rampa. 

Koncertuje z orkiestrami i w kameralnych składach w Polsce i za granicą z repertuarem musicalowym oraz filmowym. Jest managerem i artystą w firmie Broadway w Polsce, produkującej koncerty i spektakle muzyczne, m.in. uznany przez krytyków i widownię koncert „Broadway Exclusive”.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi warsztaty wokalne (musical)
  • Prowadzi warsztaty z dubbingu

Maciek jeździ z nami na kolonię od 2020 roku.

Maciej Pawlak - instruktor warsztatów wokalnych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Fot. Kinga Karpati

Debiutował w 2008 roku tytułową rolą w musicalu Pinokio w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Na scenie GTM występował jako Rolf Gruber w Dźwiękach Muzyki, Lucas Beineke w Rodzinie Addamsów, Lizander w spektaklu tanecznym I Have a Dream oraz w Hair, High School Musical, Tarzan, Footloose, The Beatles and Queen i Kot w butach. W Teatrze Rozrywki grał główną rolę Maxa Pollacka w musicalu Our House, w Krakowskim Teatrze Variété kreował rolę Emmetta Forresta – partnera tytułowej Legalnej Blondynki.

W Teatrze Rampa w Warszawie można go zobaczyć w roli Kacpra w Rapsodii z Demonem z muzyką zespołu Queen, w rock-operze Jesus Christ Superstar w roli Piotra oraz jako Carlosa w Kobietach na skraju załamania nerwowego - musicalowej adaptacji filmu Pedro Almodóvara. W Teatrze Syrena gra Michaela w Czarownicach z Eastwick i Lucasa w Rodzinie Addamsów. W Teatrze Muzycznym w Łodzi wciela się w rolę Chrisa w Miss Saigon. W Teatrze Muzycznym w Poznaniu kreuje tytułową rolę w musicalu Pippin.

Prowadził dwie edycje warsztatów teatralnych i musicalowych "Świat musicalu" w Teatrze Rampa (we współpracy z Domem Kultury Zacisze), obecnie jest jednym z instruktorów w cyklu zajęć "Ale kanał!" w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Dwukrotnie także został zaproszony do Belgradu, gdzie podczas XI i XII edycji festiwalu International Student Week in Belgrade w formie warsztatów stworzył z amatorami z całego świata dwa krótkie przedstawienia musicalowe na temat palących problemów społecznych dzisiejszego świata (handlu ludźmi oraz znęcania psychicznego w szkole).

W opisach turnusów znajdą Państwo informacje kto, kiedy i jakie warsztaty prowadzi: