overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted

Maciej Pawlak

Instruktor warsztatów wokalnych

Maciej Pawlak

Aktor i wokalista musicalowy, obecnie związany najsilniej z warszawskimi scenami – występuje m.in. w Teatrze Rampa. 

Koncertuje z orkiestrami i w kameralnych składach w Polsce i za granicą z repertuarem musicalowym oraz filmowym. Jest managerem i artystą w firmie Broadway w Polsce, produkującej koncerty i spektakle muzyczne, m.in. uznany przez krytyków i widownię koncert „Broadway Exclusive”.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi zajęcia wokalne (musical)

Maciek jeździ z nami na kolonię od 2020 roku.

Maciej Pawlak - instruktor warsztatów wokalnych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Fot. Kinga Karpati

Debiutował w 2008 roku tytułową rolą w musicalu Pinokio w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Na scenie GTM występował jako Rolf Gruber w Dźwiękach Muzyki, Lucas Beineke w Rodzinie Addamsów, Lizander w spektaklu tanecznym I Have a Dream oraz w Hair, High School Musical, Tarzan, Footloose, The Beatles and Queen i Kot w butach. W Teatrze Rozrywki grał główną rolę Maxa Pollacka w musicalu Our House, w Krakowskim Teatrze Variété kreował rolę Emmetta Forresta – partnera tytułowej Legalnej Blondynki.

W Teatrze Rampa w Warszawie można go zobaczyć w roli Kacpra w Rapsodii z Demonem z muzyką zespołu Queen, w rock-operze Jesus Christ Superstar w roli Piotra oraz jako Carlosa w Kobietach na skraju załamania nerwowego - musicalowej adaptacji filmu Pedro Almodóvara. W Teatrze Syrena gra Michaela w Czarownicach z Eastwick i Lucasa w Rodzinie Addamsów. W Teatrze Muzycznym w Łodzi wciela się w rolę Chrisa w Miss Saigon. W Teatrze Muzycznym w Poznaniu kreuje tytułową rolę w musicalu Pippin.

Prowadził dwie edycje warsztatów teatralnych i musicalowych "Świat musicalu" w Teatrze Rampa (we współpracy z Domem Kultury Zacisze), obecnie jest jednym z instruktorów w cyklu zajęć "Ale kanał!" w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Dwukrotnie także został zaproszony do Belgradu, gdzie podczas XI i XII edycji festiwalu International Student Week in Belgrade w formie warsztatów stworzył z amatorami z całego świata dwa krótkie przedstawienia musicalowe na temat palących problemów społecznych dzisiejszego świata (handlu ludźmi oraz znęcania psychicznego w szkole).