Magdalena Wójcik-Gugulska

Instruktor warsztatów wokalnych

Magdalena
Wójcik-Gugulska

wokalistka i trener wokalny, specjalizująca się w szkoleniu dzieci i młodzieży. W sztuce wokalnej preferuje mięsiste harmonie, choć występy solo nie są jej obce. Na polu instrumentalnym od niedawna spełnia marzenie z dzieciństwa i skrzypce zamieniła na harfę. Praktykuje taniec irlandzki.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi zajęcia wokalne

Magda jeździ z nami na kolonię od 2021 roku.

Magdalena Wójcik-Gugulska - instruktor warsztatów wokalnych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Solistka Opole Gospel Choir, z którym uczestniczyła w wielu polskich i międzynarodowych festiwalach muzyki gospel. Laureatka m. in. Nagrody Dziennikarzy Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki „Opole 2006”, Międzynarodowego Festiwalu „Gospel Camp Meeting”, „European Gospel Award – Berlin 2005”. Podwójna laureatką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu. 

W latach 2004 – 2008 pracowała we Wrocławskim Teatrze Współczesnym grając w spektaklu AMERYKAŃSKI BLUES (utwory Billie Holiday, aranżacje Stanisław Fiałkowski, opracowanie wokalne Jacek Mełnicki).

W 2015 roku założyła Opole Youth Choir, chór dziecięco-młodzieżowy, który obecnie liczy 40 osób. W przeciągu 4 lat udało im się odnieść wiele sukcesów, a największy jak do tej pory przyszedł w sierpniu 2019 roku, kiedy to chór zdobył Srebrny Dyplom na 4th European Choir Games and Grand Prix w Goteborgu w Szwecji, konkurując z chórami z całego świata.

Magda jest organizatorką wielu przedsięwzięć artystycznych i wielka pasjonatka kultury irlandzkiej, dlatego też napisała libretto do spektaklu muzycznego "Emeraldia", jedynego w Polsce spektaklu o tematyce irlandzkiej, w którym występują dzieci i młodzież. Wraz za zaprzyjaźnionymi talentami Opolszczyzny zrealizowała musical w czerwcu 2019 roku na deskach Filharmonii Opolskiej.

www.emeraldia.pl

Prócz trenowania wokalnie talentów i realizowania koncertów, Magda prężnie działa też online. Prowadzi bloga, nagrywa podcasty i ćwiczenia wokalne na yt, a wszystko po to, aby umożliwić młodym ludziom jak najlepszy rozwój i pomóc im w odnalezieniu własnej drogi, której sama długo szukała.

Prywatnie uwielbia spędzać czas z mężem i dwoma psami, Molly i Nessie. Totalnie zakręcona na punkcie podróży, zwłaszcza tych na Północ Europy – potrafi całymi dniami podziwiać zdjęcia dzikiej natury. Dzikie i szalone są też jej pomysły. Co zacznie – zawsze skończy, choć droga do realizacji tych celów prowadzi ją zawsze dookoła, po wertepach.
 

W opisach turnusów znajdą Państwo informacje kto, kiedy i jakie warsztaty prowadzi: