Marta Kosiorek

Instruktor grup młodszych / wychowawca - opiekun grupy

Marta Kosiorek

Wokalistka, aktorka, pedagog. Ukończyła studia maristerskie w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku Musical i Choreografia. Była czterokrotną laureatką Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów.

Wykłada w Studium Wokalno - Aktorskim przy Warszawskiej Szkole Filmowej, prowadzi zajęcia wokalne oraz warsztaty musicalowe dla dzieci i młodzieży.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Pełni funkcję instruktorki warsztatów musicalowych.

Marta jeździ z nami na kolonię od 2018 roku, wcześniej pełniła rolę wychowawczyni oraz instruktorki grup młodszych.

Marta Kosiorek - instruktorka warsztatów musicalowych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Na Akademii Muzycznej kształciła swój głos pod okiem prof. Marcina Jajkiewicza. Korzystała z konsultacji wokalnych m. in. Maureen Scott, Ewy Iżykowskiej, Anastazji Simińskiej, Krzysztofa Wojciechowskiego czy Kamila Dominiaka.

Na większej scenie zadebiutowała w 2009 roku jako solistka oratorium „Pieśni Jerozolimskie”. W dalszych latach występowała pod banderą łódzkiej grupy Skupkultury. Współpracowała z Orkiestrą Symfoniczną SONUS, Filharmonią w Rybniku czy Zespołem Perkusyjnym Żyrardowskie Uderzenie

Była związana z warszawskim Teatrem Pijana Sypialnia, Śródmiejskim Teatrem Muzycznym oraz zespołem teatralnym SZTOS. Gościnnie śpiewała podczas koncertów na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie i Teatru Syrena w Warszawie. Na swoim koncie ma rolę takie jak Miss Sherman w musicalu „Fame”, Morticia Addams w musicalu „Normalna noc”, Donna Sheridan w musicalu „Mamma Mia” czy Ethel MacCormack w musicalu „Footloose”.

W 2021 roku zagrała w pierwszej interaktywnej operze sieciowej „Jest na to czas i miejsce”. W dalszym ciągu aktywnie koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą. W styczniu 2022 nawiązała współpracę z kanadyjskimi producentami Danem Rosenbergiem i Drew Jurecka. 

Jest ciekawą świata, wieczną optymistką. Wierzy w marzenia, uwielbia działać i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Lubi krowy i dobrą kawę.

W opisach turnusów znajdą Państwo informacje kto, kiedy i jakie warsztaty prowadzi: