Marta Kosiorek

Instruktor grup młodszych / wychowawca - opiekun grupy

Marta Kosiorek

 

Studentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku musical i choreografia. Wkrótce (jeszcze przed najbliższą kolonią) ukończy studium pedagogiczne i praktyki w szkole muzycznej.

Współzałożycielka Koła Naukowego, z tórego ramienia został wystawiony musical „Dlaczego Maciek nie poszedł do nieba”.

Lada dzień rozpoczyna również pracę w Studium technik Aktorskich przy Warszawskiej Szkole Filmowej.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Pełni funkcję instruktora warsztatów artystycznych (grupy młodsze - 8-10 lat)
  • Pełni funkcję wychowawcy - opekuna grupy*

* - funkcje nigdy nie łaczą się w ramach jednego turnusu

Marta jeździ z nami na kolonię od 2018 roku.

Marta Kosiorek - instruktorka grup młodszych oraz wychowawczyni, opiekunka grupy. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Na Akademii Muzycznej kształci swój głos pod okiem prof. dr hab. Anny Dzionek-Kwiatkowskiej i prof. dr. hab. Ziemowita Wojtczaka. 

Przed szerszą publicznością zadebiutowała w 2009 roku, jako solistka oratorium „Pieśni Jerozolimskie”. W dalszych latach występowała pod banderą łódzkiej grupy Skupkultury. Współpracowała z Orkiestrą Symfoniczną SONUS, Filharmonią w Rybniku, European Gospel Choir czy Zespołem Perkusyjnym Żyrardowskie Uderzenie. Była związana z warszawskim Teatrem Pijana Sypialnia oraz Śródmiejskim Teatrem Muzycznym

Jest ciekawą świata, wieczną optymistką. Wierzy w marzenia, uwielbia działać i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Lubi krowy i dobrą kawę.