Mateusz Sobczak

Instruktor warsztatów tanecznych

Mateusz Sobczak

Ukończył Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną (Wydział Artystyczny, kierunek:taniec, specjalizacja: tancerz-choreograf). Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz dwukrotny stypendysta Rektora Akademii za wybitne osiągnięcia w nauce i sztuce. I miejsce w konkursie "Łódź Miastem Talentów" w kategorii taniec.   

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi warsztaty taneczne

Mateusz jeździ z nami na kolonię od 2022 roku.

Imię nazwisko - instruktor warsztatów ... . Obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Od 2014 roku występował na deskach Teatru Nowego, Teatru Zamiast, Teatru Lalek Arlekin, Teatru Tańca V6 w Łodzi. Tancerz w zespole baletowym w Teatrze Rozrywki w Chorzowie oraz Teatrze Muzycznym w Gdyni. Brał udział w spektaklach baletowym Opery Wrocławskiej. Od roku 2018 pracował w międzynarodowym zespole White Dance Theater pod kierownictwem Izadory Weiss. Od 2019 rozpoczął współpracę z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz Warszawską Operą Kameralną w Warszawie. Aktualnie pracuję w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie, Teatrze Muzycznym Roma, Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, Mazowieckim Teatrze Muzycznym oraz w zespole teatru tańca B'cause Dance Company. 

Mateusz mówi o sobie: „Jako tancerz,biorę udział w licznych spektaklach oraz przedsięwzięciach tanecznych na terenie całej Polski,co daje mi możliwość współpracy z wieloma choreografami. Taniec jest dla mnie nie tylko źródłem dochodu, ale przede wszystkim pasją, której z przyjemnością się oddaje. Cechują mnie profesionalizm oraz otwartość ulepszania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji”.  

W opisach turnusów znajdą Państwo informacje kto, kiedy i jakie warsztaty prowadzi: