Informacje ogólne o kolonii

Kolonia artystyczna - wakacyjne spotkania ze sztuką

 

Wakacje Artystyczne to wyjątkowa kolonia o charakterze artystycznym dla dzieci i młodzieży w wieku 9-18 lat. Zapraszamy wszystkie osoby, które lubią śpiewać, tańczyć, występować na scenie, fotografować, kręcić filmy, rysować, malować, lub po prostu twórczo spędzać czas. W programie kolonii znajdują się zajęcia artystyczne z aktorami, wokalistami, tancerzami, a także wycieczki, zabawy oraz mnóstwo niezwykłych atrakcji i niespodzianek!

Zobacz jak było w ubiegłych latach

 

W programie M.IN:

  • Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, fotograficzne, filmowe
  • Wycieczki w Tatry i okolice
  • Zajęcia z uczestnikami programów telewizyjnych „The Voice of Poland” i „X Factor”, wokalistami, kompozytorami, producentami
  • Mnóstwo ciekawych atrakcji!

Uczestnicy kolonii

 

Pracujemy w grupach, w zależności od wieku, umiejętności i entuzjazmu naszych kolonistów.

  • Osoby posiadające praktykę sceniczną będą miały możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalnych artystów i instruktorów, którzy podzielą się się własnym doświadczeniem estradowym i studyjnym.
  • Osoby, które nie miały nigdy okazji spróbować swoich sił na scenie, wezmą udział w zajęciach pobudzających kreatywność i wrażliwość, być może odkryją w sobie duszę artysty a nawet znajdą pomysł na własną przyszłość.
  • Wszyscy uczestnicy kolonii będą mieli możliwość rozwinięcia wielu wartościowych umiejętności wpływających na wyższe poczucie własnej wartości, łatwiejsze radzenie sobie z zadaniami szkolnymi oraz problemami dnia codziennego.

Warsztaty artystyczne

 

Każdy z uczestników, bez względu na doświadczenie, będzie miał szansę na udział w fascynujących zajęciach aktorskich, wokalnych, tanecznych oraz innych warsztatach artystycznych. Dodatkowo pracować będziemy również nad interpretacją utworów, plastyką ruchu, a także nad pewnością siebie i kreowaniem własnego wizerunku.

Ponadto każdy będzie mógł poprawić swoją dykcję oraz nauczyć się zasad dobrej autoprezentacji. Osoby o większym doświadczeniu będą doskonalić swoje umiejętności wokalne i sceniczne, zapoznają się także z podstawami pracy studyjnej.

Rekreacja i wypoczynek

 

Uzupełnieniem zajęć artystycznych będą liczne zabawy i zajęcia rekreacyjne, oraz wycieczki do najatrakcyjniejszych zakątków w okolicy.

W ubiegłych latach zobaczyliśmy m.in. Morskie Oko, Czarny Staw pod Rysami, Sarnią Skałę, Dolinę Kościeliską, Dolinę Chochołowską, Jaskinię Mroźną, Jaskinię Mylną, Zakopane i wiele innych pięknych miejsc. Dokąd pójdziemy w tym roku? To zależy m.in. od pogody i od możliwości naszych uczestników. Być może w tym roku będzie to np. Dolina Pięciu Stawów Polskich?

Najbliższa kolonia:

Wakacje Artystyczne 2019 - XI edycja!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Kadra pedagogiczna i opiekunowie serdecznie zapraszają!

 

Poznaj naszą kadrę