Turystyka i rekreacja

Wakacje artystyczne to nie tylko praca.

Na uczestników naszych wakacji czeka wiele różnych atrakcji, dzięki którym będą mogli miło i aktywnie spędzić czas wolny.

Wycieczki górskie i spacery

Polskie Tatry to niezwykłe góry, których piękno w całej okazałości można podziwiać spacerując po Tatrzańskim Parku Narodowym i jego okolicach. Wycieczki, które zaplanowaliśmy, pozwolą w pełni poczuć klimat najwyższych polskich gór. Będziemy mogli delektować się pięknem tatrzańskich dolin i szczytów, zapachem górskiego powietrza, odgłosami tatrzańskiej przyrody, jak również góralską kulturą, sztuką i architekturą Podhala.

Planujemy jedną całodniową wycieczkę w góry(jeśli pogoda nie będzie przeszkodą) oraz wycieczkę do Zakopanego i spacery po okolicy, m.in. na Gubałówkę. Podczas wycieczek na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego będziemy pod opieką licencjonowanego Przewodnika Tatrzańskiego.

Gry i zabawy

Na uczestników wakacji artystycznych czeka wiele gier i zabaw takich jak: „Olimpiada", „Podchody", „Kalambury", wieczorne występy wokalne uczestników i wiele innych. Będziemy również korzystać z dostępnego na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego szałasu i grilla. Jesteśmy przygotowani na każdą pogodę!

Atrakcje regionalne

Podczas pobytu w Tatrach postaramy się przybliżyć naszym uczestnikom tradycję i kulturę góralską. Przespacerujemy się też nieopodal rodzinnego domu naszego mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich - Kamila Stocha ;-)

Najbliższa kolonia:

Wakacje Artystyczne 2019 - XI edycja!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.