Marta Kosiorek

Instruktor grup młodszych / wychowawca - opiekun grupy

Marta Kosiorek

Wokalistka, pedagog. Ukończyła studia licencjackie w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku musical i choreografia. Obecnie kontynuuje naukę na drugim stopniu.

Wykłada w Studium Wokalno - Aktorskim przy Warszawskiej Szkole Filmowej, prowadzi zajęcia wokalne oraz warsztaty musicalowe dla dzieci i młodzieży.

Współzałożycielka Koła Naukowego, z tórego ramienia został wystawiony musical „Dlaczego Maciek nie poszedł do nieba”.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Pełni funkcję instruktorki warsztatów artystycznych grup młodszych (od 8 do 10 lat).

Marta jeździ z nami na kolonię od 2018 roku.

Marta Kosiorek - instruktorka grup młodszych oraz wychowawczyni, opiekunka grupy. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Na Akademii Muzycznej kształci swój głos pod okiem prof. Marcina Jajkiewicza. 

Przed szerszą publicznością zadebiutowała w 2009 roku, jako solistka oratorium „Pieśni Jerozolimskie”. W dalszych latach występowała pod banderą łódzkiej grupy Skupkultury. Współpracowała z Orkiestrą Symfoniczną SONUS, Filharmonią w Rybniku, European Gospel Choir czy Zespołem Perkusyjnym Żyrardowskie Uderzenie. Była związana z warszawskim Teatrem Pijana Sypialnia oraz Śródmiejskim Teatrem Muzycznym

Jest ciekawą świata, wieczną optymistką. Wierzy w marzenia, uwielbia działać i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Lubi krowy i dobrą kawę.