Agnieszka Korytkowska-Mazur

Instruktor warsztatów teatralnych

Agnieszka Korytkowska‑Mazur

 

Reżyser, kulturoznawca, scenarzysta, felietonista, wykładowca. Wykładała na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz na uczelniach za granicą (m.in. w Chinach, na Litwie, Białorusi, Mołdawii, Indiach). Doktor sztuki teatru. Wykładowca Collegium Civitas oraz ASP w Warszawie. Kierownik studiów podyplomowych Collegium Civitas.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi zajęcia teatralne

Agnieszka jeździ z nami na kolonię od 2017 roku.

Agnieszka Korytkowska-Mazur - instruktor warsztatów teatralnych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

Pracowała w Polskim Radio (1998-2001) oraz TVP Pr. 1 (2007-2010) jako redaktor. Współpracowała z teatrami w Polsce (Teatr Polski w Poznaniu, Teatr Dramatyczny w Warszawie, Teatr Bagatela w Krakowie, Teatr Dramatyczny w Białymstoku, Teatr Nowy w Poznaniu, Teatr Nowy w Łodzi, Opera Podlaska w Białymstoku, Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu) oraz za granicą (Teatr Opery i Baletu w Nowosybirsku, Republikański Teatr Dramaturgii Białoruskiej w Mińsku/Białoruś, Teatr Narodowy w Kiszyniowie/Mołdawia, Teatr Narodowy w Jassach/Rumunia, Theatre N w Pekinie/Chiny, NSD w Delhi/Indie). Wyreżyserowała kilkadziesiąt spektakli, w tym spektakle operowe, spektakle plenerowe, spektakle Teatru Polskiego Radia, czytania performatywne, filmy dokumentalne. W latach 2012-2016 była dyrektorem Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Wykładała na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz na uczelniach za granicą (m.in. w Chinach, na Litwie, Białorusi, Mołdawii, Indiach).

Więcej informacji o Pani Agnieszce na stronie Teatr dla Was

W opisach turnusów znajdą Państwo informacje kto, kiedy i jakie warsztaty prowadzi: