overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted

Mario Szaban

Instruktor warsztatów wokalnych

Mario Szaban

 

Kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Akademii Muzycznej - wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach sekcja wokalna.

Uczestnik programu „The Voice of Poland”, w którym można go było zobaczyć m.in. w odcinku na żywo.

Na Wakacjach Artystycznych:

  • Prowadzi warsztaty wokalne
  • Prowadzi codzienne poranne rozśpiewanie

Mario jest doświadczonym muzykiem i instruktorem, wiele lat temu na warsztatach, które prowadził, uczyła się nasza Pani Beata i Pan Mateusz :-)

Mariusz Szaban - instruktor warsztatów wokalnych. Kolonia artystyczna dla dzieci i młodzieży - Wakacje Artystyczne

W 2005 roku wystąpił na FESTIWALU SOPOCKIM zorganizowanym przez TVP1 w duecie z LUSIA (młodą słowacką gwiazdą) oraz na festiwalu TOP TRENDY "ESKA SQUAD ".W 2007 wystąpił na krajowym festiwalu w premierach opolskich z piosenką Jak natchnieni (sł. Jacek Cygan, muz. Wiaczesław Smołokowski) w aranżacji Krzysztofa Herdzina.

Pierwszy stopień” (2006) to nie tylko wokal Mario Szabana, to absolutnie autorska, skomponowana, zaśpiewana, zaaranżowana i wyprodukowana płyta przez jednego człowieka z udziałem wielu przyjaciół. W 2011 został wydany jego drugi album – „Drugi stopień”. Album został zmiksowany w Chalice Recording Studio w LA i zmasterowany przez Bernie Grundman.

W tajemnicy możemy zdradzić, że Mario pracuje intensywnie nad kolejną płytą :x