Dorosłe Wakacje Artystyczne

Informacje o warsztatach

Krótka charakterystyka warsztatów dla dorosłych

Warsztaty teatralne:

Warsztaty teatralneWarsztaty teatralne to nowa perspektywa  pracy  nad własnym  ciałem, głosem oraz artykulacją.  To przestrzeń oswojenia się z siłą naszej  wyobraźni i potęgą emocji. To wreszcie rzetelna konstrukcja, projekt jakim może być opowiadanie, historia, etiuda,  dialog czy wreszcie spektakl.  Stawiamy na dobrą zabawę bo to ona gwarantuje spontaniczność , autentyczność i rozwija kreatywność.


Warsztaty z technik imporiwzacji teatralnej:

Improwizacja teatralnaNa zajęciach uczestnicy poznają warsztatowe ćwiczenia przeznaczone dla adeptów improwizacji teatralnej, oraz szereg ćwiczeń ogólnorozwojowych, opartych zarówno na wysiłku umysłowym, jak i aktywności fizycznej.

Poprzez gry impro, które z reguły nacechowane są komediowością, i niezobowiązującą atmosferą zabawy, uczestnik nauczy się praktycznych mechanizmów przydatnych również w życiu codziennym. Impro to sztuka dystansu, intelektualna rozrywka na wysokich obrotach dla ludzi którzy chcą z otwartą głową naoliwić swoje umiejętności miękkie.


Warsztaty taneczne:

Warsztaty tanecznePodczas zajęć tanecznych będziemy odkrywać możliwości własnego ciała, otworzymy się na nowe rytmy, poeksperymentujemy z różnymi stylami tańca. Wystarczy odrobina chęci na ruch i pracę ciałem. Zajęcia będą dostosowane do możliwości, potrzeb i Waszego temperamentu.

High heels dance by night! - brzmi kusząco? Dodatkowe zajęcia wieczorne dla Pań - drogie Panie, zabierzcie ze sobą wygodne buty na obcasie! Będzie gorąco podczas wieczornego kursu tańca!

* Zajęcia High Heels prowadzi na swoich turnusach Olivia Lucedarska.


Warsztaty wokalne:

Warsztaty wokalnePoznasz budowę i zasady funkcjonowania układu oddechowego, dowiesz się skąd bierze się głos, zbadamy jego możliwości, poznamy jego słabe i mocne strony. Dowiesz się również, jak głos wpływa na oddech, oraz czy można nad tym procesem sprawować kontrolę.

W śpiewie, poszerzysz (lub zdobędziesz) wiedzę z zakresu poprawnej i higienicznej emisji głosu, sprawdzisz swoje umiejętności wystąpień publicznych (tych mówionych i śpiewanych), spróbujemy stworzyć wspólne harmonię (jeśli wiesz, co to za słowo, to skorzystamy z Twoich umiejętności, a jeśli jest ono dla Ciebie nowe, to dowiesz się, jak wielki talent w Tobie drzemie). Dla chętnych będą zajęcia z podstaw teorii muzyki - może ktoś z Was będzie chciał zacząć nową, życiową przygodę?

A ponad wszystko, będziesz się dobrze bawić wśród ludzi, którzy mają podobną pasję do Twojej i razem będziemy pozbywali się tremy zastępując ją nieskrępowaną radością wspólnego śpiewania.

Najbliższe turnusy

Turnus I: 14 - 20 lipca 2024 r.

Warsztaty wokalne, teatralne (impro), taneczne 

Warsztaty wokalneImprowizacja teatralnaWarsztaty taneczne

Szczegóły turnusu I

Turnus II: 4 - 10 sierpnia 2024 r.

Warsztaty wokalne, teatralne, taneczne 

Warsztaty wokalneWarsztaty teatralneWarsztaty taneczne

Szczegóły turnusu II