overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted overlay dotted

Informacja o wolnych miejscach

Kolonia artystyczna 2021

Czy można się wciąż zapisać? Czy będą dodatkowe wolne miejsca?

Turnus I - brak miejsc.
Turnus II - brak miejsc. 
Zapraszamy na turnus III
Gr. starsze - brak miejsc. Gr. młodsze - 3 wolne miejsca.

Czy będą dodatkowe wolne miejsca?

Obecnie planujemy organizację kolonii w reżimie sanitarnym, który obowiązywał w 2020 roku. Oznacza to m.in. maksymalnie 4 osobowe pokoje i powierzchnię co najmniej 4 m²  na 1 osobę. Jeżeli okaże się, że ubiegłoroczne limity nie będą obowiązywać, będziemy mogli przyjąć dodatkowo kilka osób na każdy turnus. 

Ponadto pojedyncze wolne miejsca mogą się znaleźć przy korzystnym podziale uczestników na pokoje. Obowiązuje u nas zasada, że w jednym pokoju mieszkają dzieci z tej samej grupy i oczywiście mogą to być tylko dziewczynki, lub tylko chłopcy. Może się więc zdarzyć, że będziemy mieć miejsce dla chłopca, ale nie dla dziewczynki, lub dla dziecka w wieku np 10-12 lat, ale nie dla osoby starszej lub młodszej.

 

Czy jest jakaś lista rezerwowa?

Tak, można zgłosić się na listę rezerwową, nie możemy jednak zagwarantować, że znajdzie się miejsce dla osób z listy rezerwowej. W przypadku, gdyby zapisany uczestnik nie mógł wziąć udziału w kolonii, na jego miejsce możemy przyjąć dziecko w podobnym wieku i tej samej płci.

Jeżeli są Państwo zainteresowani informacją o dostępności miejsc, prosimy o zostawienie swoich danych kontaktowych:

Wysyłam...